Nosíte brýle a máte unavené oči? Možná je načase nechat si je přeměřit

Date:

Je velmi časté, že s přibývajícím věkem potřebujeme ke čtení brýle. S věkem se náš zrak bohužel zhoršuje a ne všichni si jej chceme nechat opakovaně operativně opravovat tak, abychom nemuseli nosit brýle. Někdo má brýle od malička, někdo od základní školy, někdo je nosí kvůli poškození zraku při nehodě… Ať je to jakkoli, kvalitní optika vám pomůže jak s přeměřením dioptrií, tak s výběrem brýlí tak, aby vám slušely po estetické stránce.

Kvalitní a zavedená optika v Praze

Pokud bydlíte nebo se často zdržujete v Praze, je vám k dispozici zkušená, zavedená a kvalitní Optika Drga. Najdete ji na adrese Luka Mukařovského 1985/5 na Praze 5. Prodává brýle klasickým způsobem i na fakturu pro vašeho zaměstnavatele. Brýle si zde vyberou dospělí i děti. Zkušení pracovníci vám změří zrak a vyberete společně ty nejlepší brýle pro vás.

Optika nabízí dětské obroučky a brýle, brýle na počítač, které zahrnují speciální brýle pro kancelář, brýlové čočky na počítač a střední vzdálenost nebo blue cut – brýlové čočky odfiltrující škodlivé záření z monitoru i mobilu. Nechybí brýle na dálku, tedy brýle pro volný čas i do zaměstnání, brýle do kina, divadla či na sport, k řízení automobilu. Pokud potřebujete brýle na čtení, i ty tady seženete. Mohou mít kvalitní antireflexní vrstvu pro čtení při umělém osvětlení. Rádi vám tady zrak zdarma přeměří, protože brýle na čtení jsou základem pro nezkažení si zraku.

Moderní a kvalitní brýle

Měření zraku a rady ohledně brýlí jsou základem pro vaši spokojenost. Samozřejmostí jsou i kvalitní brýle. Proto zde nabízí dioptrické brýle s kvalitními plastovými čočkami. Tvoří je speciální plast se super tvrzením proti poškrábání, antireflexem, hydrofobní úpravou.

Rádi vám tady také opraví pokažené brýle, vymění straničky, sedýlka, šroubky… Optika provádí i letování stříbrem a v tomto oboru je specialistou. Stejně tak vám brýle rádi vyčistí ultrazvukem.

Pojďte si pro nové brýle a zaplaťte hotově, kartou nebo poukázkami. Budete jistě spokojeni.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Osvěžující alternativy kávy, které si zamiluješ

V teplých dnech má málokdo chuť na horkou kávu....

Tipy pro stravování při cukrovce

Existují dva hlavní typy cukrovky. Protože ale dva lidé...

Prodejna bylin aneb jak dětem ulehčit stresové situace?

Vcelku nezáleží na tom, zda jste rodiči malých dětí...

Méně známé minerální kameny

Každý kdo se zabývá minerálními kameny, jistě zná achát,...