Prodejna bylin aneb jak dětem ulehčit stresové situace?

Date:

Vcelku nezáleží na tom, zda jste rodiči malých dětí nebo ne, protože v lidské společnosti obecně panuje názor, že některé ratolesti velmi špatně snášejí stresové situace. Není se čemu divit, protože dětem se k zubaři nebo do školky nechce, protože toto prostředí je pro ně nové, takže neví, co od něj očekávat. Jako milující rodiče však určitě chcete takové trápení dětem ušetřit, a proto se nabízí koupě speciálních kapek, které prodává prodejna bylin.

Kdy kapky podávat?

Prodejna bylin na zmírnění stresových situací nabízí speciální kapky, které, jsou primárně určeny malým dětem. V žádném případě se však nemusíte obávat vedlejších účinků, protože složení originální květové směsi je podrobně zkoumáno a vyhovuje všem legislativním požadavkům a normám. Kapky díky svým uklidňujícím účinkům pomohou ratolestem překonat například návštěvu zubaře nebo jiného lékaře, a navíc jsou v nerozbitné plastové lahvičce.

Jaké je dávkování?

Další obrovskou výhodou je přítomnost speciálního kapátka, které je součástí balení nabízeného na e-shopu, který kromě jiného realizuje i prodej bylin. Díky jedinečnému systému dávkování se tak nemusíte složitě zabývat množstvím kapek do jedné dávky. Jednoduše aplikujte 4 kapky v 5 až 10minutových intervalech, a to přímo na jazyk. Kromě toho můžete kapky nakapat také do sklenici s vodou, což bude zejména pro menší děti příjemnější.

Bude dětem esence chutnat?

Možná si nyní říkáte, že vašemu synovi nebo dceři určitě nebude speciální přírodní uklidňující směs chutnat. Opak je ovšem pravdou, protože renomovaný výrobce přidal do kapek glycerin, díky němuž mají příjemnou sladkou, až medovou chuť. Díky tomu bude mít dítě pocit, že jí pamlsek a nebude mu aplikace kapek v případě potřeby vadit. Doporučenou denní dávku byste také pochopitelně neměli překračovat.

Má-li vaše dítě problémy se stresovými situacemi, zamyslete se nad pořízením uklidňujících kapek. Dostupné jsou z bylinky e-shop za velmi zajímavou cenu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Tipy pro stravování při cukrovce

Existují dva hlavní typy cukrovky. Protože ale dva lidé...

Méně známé minerální kameny

Každý kdo se zabývá minerálními kameny, jistě zná achát,...

Vědci ukázali, kterým pacientům se může vrátit rakovina plic

Z hlediska úmrtnosti patří rakovina plic na první příčky...

Vepřové sádlo i koupání ve vaně vynechejte. Jak správně pečovat o jizvu po císařském řezu

Veronika Škodová je jednou z mnoha žen na Slovensku,...